Aisling Loftus

Aisling Loftus

Celé jméno: Aisling Loftus
Místo narození: Nottingham, Nottinghamshire, Anglie, Velká Británie
Známé projekty: A Discovery of Witches, Mr. Selfridge, War and Peace, Broken

Datum narození: 1.9.1990 (32 let)

Tato mladá nadějná herečka se zajímavým jménem se narodila prvního září 1990 v Nottinghamu ve Velké Británii irským rodičům. Herectví se začala věnovat v devíti letech, kdy chodila na výcvik herectví pro mladé lidi.

V roce 2008 se o ní v magazínu Screen International zmínili jako o „Hvězdě zítřka“. Ale přestože se o rok později objevila v oceněném krátkometrážním filmu Jade, do povědomí diváků se zatím příliš nedostala. Šance ale přišla s hlavní rolí dvojdílného dramatu Dive, kde si zahrála po boku Jacka O'Connella, hvězdy seriálu Skins. Film si vysloužil ocenění BAFTA a také je uznávaný kritiky – Aisling jimi byla označena za „fenomén“. Sama o sobě tvrdí, že se jedná o její nejlepší zkušenost a přestože ztvárnila dívku, která se chystá na Olympiádu, prohlásila, že sama sportovně založená není.


Dále se objevila i v televizním filmu Borrowers a dalších seriálech, mezi které patří i temný seriál z prostředí Liverpoolu The Good Cop. Do povědomí se zapsala také jako jedna hlavních postav seriálu Mr. Selfridge. Zahrála si také v novodobém zpracování románu War and Peace či boku Seana Beana v dramatu Broken. Mezi další seriály patří i A Discovery of Witches.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
A Discovery of Witches Susanna Normanová 2021 2021 1
A Discovery of Witches Sophie Normanová 2018 2021 2

Filtr seriálů