Allison Scagliotti

Allison Scagliotti

Celé jméno: Allison Glenn Scagliotti
Místo narození: Monterey, California, USA
Známé projekty: Stitchers, Warehouse 13, The Vampire Diaries

Datum narození: 21.9.1990 (29 let)

Allison Scagliotti je americká herečka, která se narodila v Montery. Když jí bylo pět let, přestěhovala se do Mandeville v Louisianě, kde navštěvovala školní dramatický kroužek. V roce 2003 se se svou matkou přestěhovala do Los Angeles, kde začala pracovat. Školu vystudovala v New Yorku.

V televizi měla několik malých rolí. Objevila se třeba v seriálu One Tree Hill, CSI nebo Zoey 101. Pravidelně se také objevovala v seriálu Drake & Josh, ve kterém ztvárnila Mindy Crenshaw. Svou první větší roli získala v krátkometrážním filmu Redemption Maddie, kde hrála Maddie, v roce 2007.


Nejznámější je díky roli Claudie Donovan v seriálu Warehouse 13 z roku 2009. Od té doby se objevila v několika seriálech. V roce 2012 hrála v divadelní hře Unhealty hlavní roli a ztvárnila Michelle. Od roku 2015 získala roli v seriálu Stitchers, kde hraje jednu z hlavních postav, Camille. V roce 2016 si zahrála v seriálu The Vampire Diaries Georgie.

Allison je od roku 2015 v kapele, která je známá pod názvem Nice Enough People. Ve videoklipu Some Are Girls od Maxie Dean hrála na kytaru.

Foto CC BY-SA 2.0 Gage Skidmore, Wikimedia Commons


Hraje v

Filtr seriálů