Andrew J. West

Andrew J. West

Celé jméno: Andrew James West
Místo narození: Merrillville, Indiana, USA
Známé projekty: Greek, The Walking Dead

Datum narození: 22.11.1986 (36 let)

Andrew J. West je americký herec, který se narodil v Merrillvillu v Indianě. Herectví se věnuje od roku 2006, kdy se začal objevovat v krátkých filmech. Více se proslavil v seriálech, kde se rozhodně více objevoval.

Jeho první velká role přišla v letech 2009 – 2010, kdy jsme jej mohli vidět v seriálu Greek jako Fishera. Kromě několika epizodních rolích v různých seriálech se roku 2014 objevil v seriálu The Walking Dead jako Gareth. Jeho další větší role přišla o rok později v seriálu Under the Dome, kde ztvárnila Petea Blackwella.

Během natáčení seriálu Greek se Andrew J. West poznal s herečkou a modelkou Amber Stevens, se kterou začal chodit. Dne 5. prosince 2014 měli v Los Angeles svatbu.

 

Foto: AMC


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Walking Dead Gareth 2014 2014 2

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů