Baron Vaughn

Baron Vaughn

Celé jméno: Baron Vaughn
Místo narození: Portales, New Mexico, USA
Známé projekty: Grace and Frankie, Mystery Science Theater 3000, The New Negroes

Datum narození: 18.12.1980 (42 let)

Baron Vaughn je americký komik a herec, známý svým ztvárněním Nwabudike „Buda“ Bergsteina v seriálu Grace and Frankie. Dříve se Vaughn objevil v televizním seriálu Fairly Legal, kde hrál právního asistenta Leonarda Prince.

Hrál vedlejší role v řadě celovečerních filmů, včetně Cloverfield a Black Dynamite. Nejlépe je známý pro komediální práci. Mezi jeho tituly patří The Awkward Comedy Show s Hannibalem Buressem a stand-up komedie uváděná v talk show Lopez Tonight, Conan, Late Night s Jimmym Fallonem a The Late Late Show s Craigem Fergusonem. Objevil se na Comedy Central během Live at Gotham.

10. října 2019 se objevil v 30minutovém dokumentu na YouTube vytvořeném společností SoulPancake ve spolupráci s Funny or Die, kde řada komiků diskutuje o duševním zdraví nazvaném Laughing Matters.

//Foto: Instagram Barona Vaughna


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Grace and Frankie Nwabudike "Bud" Bergstein 2015 2021 7

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů