Bill Burr

Bill Burr

Celé jméno: Bill Burr
Místo narození: Canton, Massachusetts, USA
Známé projekty: Breaking Bad, The Mandalorian, The King of Staten Island

Datum narození: 10.6.1968 (55 let)

Bill Burr je americký herec, komik, spisovatel a také poměrně aktivní podcaster. Pokud si ho máte odněkud pomatovat, tak je to určitě ze seriálu Breaking Bad, kde si zahrál Patricka Kubyho. Burr, jelikož právě dělá ty podcasty, má výborný hlas a věnuje se i dabingu. Na jeho hlas si lze vzpomenout z GTA IV.

Burr také stál za animovaným seriálem F Is for Family, kde se podílel jako jeden z hlavních tvůrců, následně si v seriálu od Netflixu i zahrál. Dále si Burr zahrál v Kroll Show, kde ztvárnil detektiva Smarta. Pamatovat si ho lze i z Townies ze seriálu z roku 1996, kde si ještě jako mládenec zahrál postavu Ryana Callahana.

V nedávné době získal jednu z hlavních rolí ve filmu The King of Staten Island, kde si střihl poměrně podivného přítele, který si nakonec vzal cizího syna pod svá křídla a našel mu práci. Na seriálovém poli ho lze vídat i v Mandalori­anovi, kde se objevuje jako žoldák Miggs Meyfeld. Bill Burr se vrací do seriálu, když jednu z epizod vždy režíruje Rick Famuyiwa.

Foto: Disney+


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Mandalorian Migs Mayfeld 2019 2020 2

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů