Bradley Freegard

Bradley Freegard

Celé jméno: Bradley Freegard
Místo narození: Pontypridd, Wales, Velká Británie
Známé projekty: Keeping Faith, Vikings: Valhalla

Datum narození: 7.11.1983 (39 let)

Bradley Freegard je velšský herec, který se narodil roku 1983. O herectví se začal zajímat už na základní škole, a tak poté začal navštěvovat Royal Welsh College of Music and Drama, kterou úspěšně dokončil. Ještě před studiem na vysoké škole však měl nějaké zkušenosti s herectvím, protože hrál v divadlech.

V seriálech a filmech vystupuje už od roku 1999. Menší role si zahrál například v seriálech First Degree, Caerdydd, EastEnders a Doctors. V letech 2016–2018 se věnoval seriálu Gwaith/Cartref, kde se objevil jako Mei Huws.

V letech 2017–2021 se věnoval roli Evana Howellse, kterého hrál v seriálu Keeping Faith. Poté roku 2022 zamířil do seriálu Vikings: Valhalla, hraje charismatického krále Knuta.

Roku 2013 si vzal za ženu svou dlouholetou přítelkyni, herečku Eve Myles. Aktuálně spolu vychovávají tři dcery.

Foto: Netflix


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Vikings: Valhalla Knut 2022 2023 2

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů