Brooke Markham

Brooke Markham

Celé jméno: Brooke Markham
Místo narození: Roseburg, Oregon, USA
Známé projekty: Foursome, Cassandra French's Finishing School, In the Dark

Datum narození: 15.2.1988 (35 let)

Brooke vyrůstala ve městě Roseburg společně se svým bratrem a sestrou. Její rodina je v jejich rodném městě velmi známá, jelikož její otec je majitelem místních rádiových stanic, novin a cestovních agentur.

Brooke vystudovala Portlandskou univerzitu v roce 2011. V Portlandu se také začala věnovat divadlu. Následně studovala a pracovala v britském Londýně a zároveň chodila na Londýnskou akademii hudby a dramatu. Poté se přesunula zpět do Ameriky, přesněji do Kalifornie, kde rozvíjí svou hereckou kariéru.

Svou první profesionální roli získala ve filmu Friend Request v roce 2016. Následně hrála jednu ze čtyř hlavních rolí v Youtube seriálu Foursome a také v seriálu Cassandra French’s Finishing School. Poté dokonce napsala, produkovala a hrála ve svém vlastním krátkém filmu Ember. V roce 2019 získala jednu z hlavních rolí v seriálu In the Dark.

Brooke momentálně chodí s baskytaristou Jose Rojasem.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
In the Dark (2019) Jessica Damon 2019 2021 3

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů