Cameron Cuffe

Cameron Cuffe

Celé jméno: Cameron Charles D. Cuffe
Místo narození: Hammersmith, London, Anglie, Velká Británie
Známé projekty: Krypton, Florence Foster Jenkins, The Halcyon

Datum narození: 8.4.1993 (29 let)

Cameron Cuffe je mladý herec z Velké Británie, který má i skotské a italské kořeny (jeho otec je američan z kořeny ze Skotska a Itálie, matka pochází z Anglie). Ve světě herectví zatím nemá moc velké zkušenosti. Jedna z jeho největších rolí byla ve filmu Florence Foster Jenkins z roku 2016. Cuffe ovšem hodně dabuje, jeho hlas si můžete pamatovat například ze hry Steep či z Need for Speed: Payback.

Cameron má za sebou i několik rolí v seriálech. Pokud máme mluvit o epizodních rolích, zmínit bychom určitě měli Time After Time. V seriálu The Halcyon si Cuffe zahrál Williama Shannona hned v několika epizodách a jedná se doposud o jednu z jeho největších rolí. Cuffe také účinkoval v krátkých filmech jako jsou New Year's Eve či v Home Made.


Jeho život nabral zcela jiné obrátky, když David S. Goyer oznámil, že chystá seriál ze supermanovského světa, který se bude zaměřovat na dědečka Kal-Ela. Když byl pořádán casting, Cameron Cuffe vyhrál konkurz a získal tak hlavní roli v seriálu. V show Krypton tedy ztvárňuje Seg-Ela, který se snaží zachránit svou umírající planetu.

Foto: Syfy


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Krypton Seg-El 2018 2019 2

Filtr seriálů