Carey Jones

Carey Jones

Celé jméno: Carey Jones
Místo narození: USA
Známé projekty: The Book of Boba Fett, Predátoři, Scooby Doo!

Carey Jones se pohybuje v Hollywoodu již od roku 2005, ale nedá se říci, že by šlo prvoplánovitě o herce. Carey Jones začínal jako make-up effect artist, kde se na spolupráci v amerických velkofilmech proslavil. Takto se dostal k filmům jako jsou Jsem číslo čtyři, Sin City – Město hříchů či Na život a na smrt. I když je jeho role u filmů a seriálů jasná, sem tam se dostane přímo před kameru, když ho o to tvůrci požádají.

Většinou je to u filmů a seriálů, na kterých pracuje jako kosmetik. Jones nedostává jen komparzní role, ale sem tam se objeví i nějaká důležitá. Takhle se například objevil v seriálu The Book of Boba Fett, kde ztvárnil nebezpečného námezdního lovce Black Krrsantana. Taktéž se mihl i ve filmu Predátoři či v televizním filmu Scooby Doo! Prokletí nestvůry z jezera.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Book of Boba Fett Black Krrsantan 2022 2022 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů