Chris Messina

Chris Messina

Celé jméno: Chris Messina
Místo narození: Northport, New York, USA
Známé projekty: Argo, The Newsroom, The Mindy Project, Sharp Objects

Datum narození: 11.8.1974 (49 let)

Chris Messina se narodil se 11. 8. 1974 v New Yorku a svou uměleckou kariéru začal jako divadelní herec. Objevil se epizodních rolích v Law & Order, Third Watch a Medium, ale televizním divákům se pořádně předvedl až rolí Teda Fairwella v oceňovaném Six Feet Under. Zazářil i v Damages a kritiky i diváky opěvovaném The Newsroom, ked ztvárnil Reese Lansinga. Jeho poslední rolí byl Danny Castellano v The Mindy Project a momentálně se objevuje jako detektiv Richard Willis v Sharp Objects.

Svou hereckou kariéru započal už koncem 90. let, ale průlom nastal až s filmy Vicky Cristina Barcelona (2008) a Julie & Julia (2009). Za svou roli Malinova v Argu (2012) získal množství nominací. Za zmínku stojí i jeho účast v v Shyamalonově Devil (2010).

Embed from Getty Images

Foto: CC BY-SA 2.0


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Justice League Victor Zsasz 2020 2020 1
Sharp Objects Richard Willis 2018 1
The Newsroom Reese Lansing 2012 2014 3

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů