Chris Romano

Chris Romano

Celé jméno: Chris Romano
Místo narození: Boston, Massachusetts, USA
Známé projekty: Acceptable TV, Blue Mountain State

Datum narození: 2.2.1978 (45 let)

Chris Romano, který si někdy přezdívá Chris Romanski, je americký herec, scenárista, producent a režisér, který se narodil roku 1978 v Bostonu. Vyrůstal v Nashue, kde chodil na střední školu, poté studoval na Plymouth State College a Emerson College.

Jakmile roku 2003 odstartoval svou kariéru, začal se ihned věnovat všem odvětvím, která ho bavila. Jako producent má na svém kontě hned několik seriálů. Například roku 2007 se podílel na pořadu Acceptable TV, kde pracoval jako konzultant. Jeho prvním větším projektem se stal seriál The Sarah Silverman Program., kde působil jako producent.

Nejvíce se proslavil díky třem sériím sportovního seriálu Blue Mountain State, který se vysílal v letech 2010–2011. Zde totiž působil jako výkonný producent. Dále spolupracoval i na seriálech How I Met Your Mother a Big Time in Hollywood, FL.

Ke spoustě svých projektů si píše vlastní scénáře, učinil tak například u Acceptable TV, The Sarah Silverman Program. či Blue Mountain State. Dále však napsal i velké množství scénářů pro seriál I Love You, America, u kterého však nepůsobil jako jeho tvůrce.

I když jde především o producenta a scenáristu, často se věnuje i hraní, a to především ve vlastních projektech. Pravidelně vystupoval například ve zmiňovaných projektech Acceptable TV a The Sarah Silverman Program. Velkou roli si střihl i v seriálu Blue Mountain State, kde si zahrál Sammyho Cacciatorea. Zapamatovat jsme si ho mohli i díky roli Adama Punciarella, kterého ztvárnil v sitcomu How I Met Your Mother.

Foto: Spike TV


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
How I Met Your Mother Adam Punciarello 2008 2011 3

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů