Christian Antidormi

Christian Antidormi

Celé jméno: Christian Antidormi
Místo narození: Sydney, Nový Jižní Wales, Austrálie
Známé projekty: As the Bell Rings, Spartacus

Datum narození: 20.5.1992 (31 let)

Christian Antidormi je australský herec, který se narodil roku 1992. Už od mládí se věnoval spoustě činnostem. Například 14 let hrál fotbal a aktivně se věnoval karate, plavání a tenisu. Když mu bylo 15 let, tak zjistil, že má rád herectví a tancování. Díky tancování hip hopu se dostal na různá jeviště a natočil hned několik videoklipů. Mimo jiné se díky tanci dostal i ke zpěvu.

Hereckou kariéru odstartoval roku 2009. Jeho větší první rolí byla postava Vince, kterého si zahrál v seriálu As the Bell Rings. Brzy poté se mihl v seriálu Home and Away a roku 2013 se mu podařilo získat jednu z hlavních rolí v seriálu Spartacus. Zde si zahrál Tiberia Licinia Crassa, syna mnohem známějšího Marca Crassa.

Po zkušenosti v historickém seriálu se mu však přestalo dařit, co se týče herectví. Od té doby byla jeho výraznější rolí pouze postava Finna, kterého si zahrál v pár dílech seriálu Strike Back.

Foto CC BY-SA 2.0 Eva Rinaldi, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Spartacus Tiberius Licinius Crassus 2013 2013 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů