Christopher Mintz-Plasse

Christopher Mintz-Plasse

Celé jméno: Christopher Charles Mintz-Plasse
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Známé projekty: Superbad, DreamWorks Dragons, Kick-Ass

Datum narození: 20.6.1989 (34 let)

Christopher se narodil v Los Angeles v Kalifornii. Kurzy hraní navštěvoval už od první třídy a vydrželo mu to až do konce střední školy. Spolu se svými dvěma kamarády ze školy, se ucházel o roli ve filmu Superbad, kterou také dostal. Tehdy mu bylo teprve sedmnáct let. Film měl premiéru v roce 2007 a Christoper byl za svou roli nominován na filmovou cenu MTV.

V roce 2008 se objevil po boku Paula Rudda a Seanna Williama Scotta ve filmu Role Models jako Augie Farques. V roce 2010 namluvil animovanou postavičku Rybinohy ve filmu Jak vycvičit draka. Tentýž rok se objevil ve filmu Kick-Ass jako superhrdina Red Mist. Za tento výkon byl nominován na Teen Choice Award a na Scream Award. Objevil se také v několika hudebních videoklipech.

Mintz-Plasse se v roce 2011 objevil v remaku filmu z roku 1985 Fright Night jako Evil Ed. Rok na to daboval v animovaném filmu ParaNorman postavu Alvina. Tentýž rok měl také menší roli ve filmu Pitch Perfect, kde ztvárnil postavu Tommyho. Christophera jsme mohli též vidět v krátkém filmu Would You, ke kterému napsal scénář Dave Franco a který měl premiéru na filmovém festivalu SXSW.

Svoji roli z Kick-Ass si zopakoval v pokračování filmu, jehož premiéra byla v roce 2013. Měl také malou roli ve filmu This Is the Ed a v romantické komedii The To Do List. V roce 2014 se objevil v komedii Neighbors a znovu propůjčil svůj hlas animované postavičce Rybinohy v pokračování animovaného filmu Jak vycvičit draka. V současné době dabuje v seriálu Dragons opět Vikinga Rybinohu. Christopher hraje na bicí v rockové kapele The Young Rapscallions.

Foto CC BY-SA 3.0 Gage Skidmore, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Dragons Rybinoha 2010 2019 9

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů