David Hayter

David Hayter

Celé jméno: David Bryan Hayter
Místo narození: Santa Monica, Kalifornie, USA
Známé projekty: The Flash

Datum narození: 6.2.1969 (54 let)

David Hayter je americký herec, dabér a scenárista. Narodil se roku 1969 v Kalifornii kanadským rodičům. Herectví se věnuje už od svých devíti let. Většinu svého mládí strávil cestováním po světě. Od svých patnácti let začal žít v japonském městě Kóbe.

Po dostudování střední školy se přestěhoval do Kanady, kde chodil na Ryerson University. Následně se přestěhoval do Hollywoodu, kde jeho herecká kariéra vypukla naplno.

Jako scenárista se podílel na filmech X-Men, Král Škorpión, X-Men 2, Strážci – Watchmen a Doupě vlků. Ve většině filmech, ke kterým napsal scénář, se taktéž mihl v menší roličce. Kromě toho se hojně věnuje i dabování. Kromě různých animovaných seriálů nadaboval i postavy z her a seriálů. Od roku 2015 například dabuje King Sharka v seriálu The Flash.

Jeho manželkou je Marisa Cody.

Foto: Phase 4 Films


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Flash Shay Lamden 2015 2019 3

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů