Deborah Ann Woll

Deborah Ann Woll

Celé jméno: Deborah Ann Woll
Místo narození: Brooklyn, New York, USA
Známé projekty: True Blood, Daredevil

Datum narození: 7.2.1985 (38 let)

Deborah Ann Woll je krásná americká herečka, rozená Newyorčanka. Chodila na školu Packer Collegiate Institute, poté chodila na vysokou školu USC School of Theatre v Severní Karolíně.

Tato zrzavá krasavice má předky v Irsku a Německu. Ráda hraje na piano a miluje tanec. Herectví se začala věnovat od roku 2007, kdy se objevila v jedné epizodě seriálu Life. Poté se objevovala v dalších epizodních rolích různých seriálů.

První seriálová bomba však přišla už roku 2008. Toho roku se objevila na konci první řady seriálu True Blood a setrvala v něm až do roku 2014, kdy seriál skončil. Deborah si zde zahrála mladou upírku Jessicu Hamby, která byla jednou z hlavních hrdinů a tahounů seriálu.

Během natáčení seriálu True Blood se objevila v několika filmech, za zmínku stojí filmy Seven Days in Utopia a Carch .44. Jednu z hlavních rolí si zahrála ve filmu Mother’s Day z roku 2010, kde si zahrála Lydii Koffin. Další velká role přichází roku 2015, kdy byla obsazena do seriálu Daredevil jako Karen Page.

Její přítele Edward Scott trpí genetickou nemocí choroideremií, která člověka pomalu dovede k jisté slepotě. Deborah se díky své kariéře proti tomu snaží bojovat. Do nemoci svého přítele investuje veškeré možné jmění, aby jej zachránila od postižení.

Deborah je taky nemocná, bojuje s celiakií, což je nemoc, která znemožňuje konzumaci lepku, jenž je obsažen v každé obilnině.

Foto CC BY-SA 3.0 Tomdog, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Defenders Karen Page 2015 2019 6
True Blood Jessica Hamby 2008 2014 7

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů