Devon Aoki

Devon Aoki

Celé jméno: Devon Edwenna Aoki
Místo narození: New York City, USA
Známé projekty: Rychle a zběsile, Sin City, DOA: Na život a na smrt, Kronika mutantů

Datum narození: 10.8.1982 (41 let)

Devon Aoki se narodila v roce 1982 v New York City. Vyrostla v Kalifornii a na střední školu chodila v Londýně. Její otec je bývalý olympijský wrestler a magnát benihana restaurací Rocky Aoki a její matka Pamela Hillburger, designérka šperků.

Aoki se věnuje převážně modelingu. Pracovala pro designéry jako Versace, Channel, Oscar de la Renta, Diane von Furstenberg, Jean Paul Gaultier, Celine, Baby Phat a Marc Jacobs.

Jako herečka se objevila ve filmech Rychle a zběsile 2 (2003), Agentky D.E.B.S. (2004), Sin City – město hříchu (2005), DOA: Na život a na smrt (2006), Boj (2007), Kronika mutantů (2008) a Rosencrantz a Guildenstern jsou nemrtvi (2009). Ve 3. řadě Arrow si původně měla zahrát Tatsu Yamashiro, ale protože nakonec neměla na natáčení čas, byla nahrazena Rilou Fukushima.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů