Dilshad Vadsaria

Dilshad Vadsaria

Celé jméno: Dilshad Vadsaria
Místo narození: Karáčí, Pákistán
Známé projekty: Greek, Revenge, Second Chance

Datum narození: 14.9.1985 (38 let)

Dilshad Vadsaria je pákistánská herečka, která se narodila roku 1985. Narodila se sice ve městě Karáčí, ale ve svých šesti letech se s rodiči přestěhovala do USA, kde vyrůstala v několika různých městech, jako například v Chicagu, Richmondu a Filadelfie. Její předci pochází z Indie a Portugalska.

Vzdělávala se na University of Delaware, po které se ihned pustila do herectví. První roli získala už roku 2006 a prozatím má na svém kontě několik výraznějších rolí, které rozhodně stojí za zmínku.

Její první velkou rolí se stala postava Reveccy Logan, kterou si v letech 2007–2011 zahrála v seriálu Greek. Hned poté se ujala jedné z předních rolí filmu 30 minut nebo méně, kde se objevila jako Kate. Následně na sebe upozornila rolí Padmy Lahari v seriálu Revenge, kde si zahrála v letech 2012–2013.

V průběhu dalších let se objevila v několik menších rolích, mezi nimi zmiňme například postavu Mary Goodwin, kterou si roku 2016 zahrála v seriálu Second Chance. Následně se objevila například v projektech Notorious, The Oath či Cloak and Dagger. V letech 2017–2018 propůjčila svůj hlas Phantom Lady v animovaném seriálu Freedom Fighters: The Ray.

Ve svém volném čase se ráda věnuje sportování, konkrétně lyžuje a jezdí na koni. Kromě angličtiny ovládá i francouzštinu a gudžarátštinu.

Foto: Crackle


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Cloak and Dagger Lia Dewan 2019 2019 1

Filtr seriálů