Drew Fuller

Drew Fuller

Celé jméno: Andrew Alan Fuller
Místo narození: Atherton, Kalifornie, USA
Známé projekty: Charmed, Army Wives

Datum narození: 19.5.1980 (43 let)

Drew Fuller je americký herec, který se narodil roku 1980 v Kalifornii. Pochází sice z Atherton, ale vyrůstal v Newport Beach. Jeho mladší sestrou je Hilary Fuller. Už odmala se chtěl stát slavným hercem, nicméně se nedokázal prosadit tak, jak chtěl.

Původně se věnoval modelingu, pracoval pro známé značky a hodně cestoval. Jednu dobu žil například v Paříži. Právě díky tomu si ho všimli agenti, kteří mu nabídli první role. Debutoval roku 1999, přičemž jeho první role byly především epizodní.

Roku 2003 byl nejdříve obsazen do menší role v seriálu Black Sash, ale následně se téhož roku objevil v seriálu Charmed, kde si zahrál světlonoše Chrise Halliwella. V seriálu patřil mezi hlavní postavy a vystupoval tu až do roku 2006.

Svou zatím největší roli si zahrál v seriálu Army Wives, kde v letech 2007–2013 vystupoval jako Trevor LeBlanc. Tato postava patřila k hlavním postavám celého seriálu. Dále zmiňme ještě jeho větší filmové role, zahrál si například ve snímcích Poslední mise, Okruh či Linka smrti.

Fuller miluje motorky a příležitostně se věnuje psaní.

Foto: Volné dílo


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Charmed Chris Halliwell 2003 2006 4

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů