Emma Bell

Emma Bell

Celé jméno: Emma Jean Bell
Místo narození: Woodstown, New Jersey, USA
Známé projekty: Frozen, Nezvratný osud 5, The Walking DeadDallas

Datum narození: 17.12.1986 (31 let)

Emma Bell se sice narodila ve Woodstownu, ale vyrůstala ve Stantonu. Ve Flemingtonu chodila na Hunterdon Central Regional High School a v 16 letech se přestěhovala do New Yorku, kde chodila na Performing Arts High School. Její matka je producentkou 60 minut na CBS a její otec Rob Bell je kameraman, reportér, scénárista a producent.

Od roku 2002 se začala věnovat herectví, když vystupovala v seriálech (vše epizodní role) Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti, Právo a pořádek, Třetí hlídka a Posel ztracených duší. V seriálu The Bedford Diaries si zahrála 5 epizod a poté si zahrála ve filmech Holky fotbal nehrajou, Zamilovaná smrt, Frozen a Nezvratný osud 5. Roku 2010 jsme ji mohli vidět v první sérii seriálu The Walking Dead. Od roku 2013 vystupuje v seriálu Dallas jako jedna z hlavních postav.


Foto: AMC


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.