Erica Durance

Erica Durance

Celé jméno: Erica Durance
Místo narození: Calgary, Alberta, Kanada
Známé projekty: Smallville, The Butterfly Effect 2, Saving Hope, Supergirl

Datum narození: 21.6.1978 (45 let)

Erica Durance se sice narodila ve velkoměstě Calgary v Albertě, dětství však prožila na přilehlé krůtí farmě. Jako mladá se věnovala opernímu zpěvu a po maturitě se proto přestěhovala do Vancouveru. Tam však přičichla k herectví a brzy zahájila kariéru. Debut prožila ve filmu The Untold a zahostovala si i v kultovním Stargate SG-1, kde ztvárnila Kristu James, do které se zamiloval samotný Teal'c.

Roku 2004 získala životní angažmá v seriálu stanice CW Smallville, kde po sedm let ztvárňovala Lois Lane. Kromě toho se v roce 2006 objevila i v sequelu úspěšného sci-fi The Butterfly Effect. Další velkou roli získala v kanadském seriálu Saving Hope, kde si zahrála po boku Michaela Shankse. Komiks si nedávno zopakovala v Supergirl, kde ztvárnila Aluru Zor-El, nyní se pak v crossoveru Crisis on Infinite Earths vrací jako Lois Lane ze Smallville.

Foto: Instagram Ericy Durance


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Batwoman Lois Lane (Země-167) 2019 2019 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů