Erin Cummings

Erin Cummings

Celé jméno: Erin Lynn Cummings
Místo narození: Lafayette, Louisiana, USA
Známé projekty: Spartacus, Detroit 1–8–7

Datum narození: 19.7.1977 (46 let)

Americká rodačka Erin Cummings se narodila roku 1977 v Lafayettu v Louisianě. Žila už na spoustě místech, a to v Koreji, americké Nebrasce, Texasu a různých městech státu Louisiana. Vyrůstala ale v texaském Huntsvillu. Na vysoké škole se věnovala žurnalistice, ale nakonec se začala soustředit na hereckou kariéru, když si jí všiml jeden lovec talentů.

Hereckou kariéru zahájila roku 2003, když se přestěhovala do Los Angeles. Objevila se již ve spoustě amerických seriálech a filmech, kde měla většinou malé role. Z těch významnějších filmových zmiňme například snímky Bitch Slap a Zarra's Law.

Cummings se objevila ve spoustě seriálech. Svou první velkou roli si zahrála roku 2010 v seriálu Spartacus, kde se objevila jako Sura, Spartakova milující manželka. Dále jsme ji mohli vidět v seriálu Detroit 1–8–7, kde si zahrála Dr. Abbey Ward. Menší role si zahrála i v seriálech Made in Jersey, The Astronaut Wives Club, Madoff a Feed the Beast.

Od roku 2016 má za manžela amerického herce Toma Degnana. Ve volném čase se učí různá bojová umění a různé jazyky. Zároveň přispívá na charitu.

Foto CC BY-SA 2.0 gdcgraphics, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Astronaut Wives Club Marge Slayton 2015 2015 1
Spartacus Sura 2010 2010 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů