Esai Morales

Esai Morales

Celé jméno: Esai Manuel Morales Jr.
Místo narození: New York City, New York, USA
Známé projekty: Bad Boys, NYPD BlueTitans

Datum narození: 1.10.1962 (60 let)

Esai se narodil do portorikánské rodiny 1. října 1962 v newyorském Brooklynu. Už od mládí mířil za hereckou kariérou a vystudoval prestižní School of Performing Arts na Manhattanu. Kariéru zahájil po boku Seana Penna ve snímku Bad Boys roku 1983 a následně zazářil v hudebním životopisném dramatu La Bamba, kde ztvárnil zpěváka Ritchieho Valense. Po dalších filmových zkušenostech zazářil i v seriálech Miami Vice a The Equalizer.

V devadesátých letech si střihl roli policisty ve snímku Dogwatch, do dalšího milénia už však vstoupil spíše jako seriálový herec, přičemž absolvoval angažmá v seriálech NYPD Blue, 24, Mozart in the Jungle či From Dusk Till Dawn. Morales se vždycky považoval za komiksového fanouška a toužil po nějaké roli v komiksovém zpracování. Dočkal se v roce 2019, kdy mu byla nabídnuta role Sladea Wilsona alias Deathstrokea v sérii DC Universe Titans.

Foto: Instagram Esaie Moralese


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Titans Slade Wilson 2019 2019 1
NCIS: Los Angeles Louis Ochoa 2018 2019 1
Chicago P.D. Lugo 2017 2017 2

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů