Gemma Chan

Gemma Chan

Celé jméno: Gemma Chan
Místo narození: Londýn, Anglie, Velká Británie
Známé projekty: Heroes, X-men, Star Wars – Epizoda I

Datum narození: 29.11.1982 (40 let)

Gemma Chan je anglická herečka, která zpočátku měla úplně jiné ambice než samotné herectví. Hned po narození se s rodinou odstěhovala z hlavního města. Chan byla pilná ve škole a rozhodla se vystudovat práva. Po jejich vystudování sice získala angažmá v jedné poradenské společnosti, nicméně si Chan uvědomila, že toto není směr, kterým se chce v životě ubírat.

A tak se Chan dala na herectví. Po večerech navštěvovala školu Drama Centre London, kde dokázala předvést svůj skrytý talent. Nutno podotknout, že Chan měla štěstí i na kontakty. Pochopitelně se nedá přehlédnout i krása Gemmy Chan, tudíž Chan vystupovala i jako modelka, zúčastnila se dokonce i známé soutěže v Británii Project Catwalk. Herectví je ale stále na prvním místě.

Gemma Chan se na velkém plátně objevila například ve filmech jako jsou Fantastická zvířata a kde je najít či Jack Ryan: Agent v utajení. Dokonce se mihla i ve snímku Captain Marvel, ale tu velkou a zásadní roli pro Marvel získala až o pár let později, kde ztvárnila Sersi ve snímku Eternals. Diváci herečku taktéž mohli zaznamenat v seriálu Humans.

Foto: Marvel Studios


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Extrapolations Natasha Alper 2023 2023 1
Avengers Sersi 2021 2021 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů