Graeme Thomas King

Graeme Thomas King

Celé jméno: Graeme Thomas King
Místo narození: Portsmouth, Hampshire, Anglie, Velká Británie
Známé projekty: Pretty Little Liars: The Perfectionists

Datum narození: 21.6.1991 (32 let)

Graeme Thomas King je anglický herec, který se narodil roku 1991 ve městě Portsmouth. K herectví se dostal díky náhodě, a to v autobusu, kde narazil na jednoho filmového tvůrce. Díky němu zkusil své štěstí v několika krátkometrážních filmech, které nakoply jeho kariéru.

Herectví se začal věnovat v New Yorku, kde dva roky navštěvoval hereckou školu, ale následně se vrátil do Londýna, kde získal první profesionální role. Ani zde však nevydržel dlouho, protože se brzy přestěhoval do Los Angeles.

Prozatím slaví úspěch především v divadelních hrách. Získal sice i několik filmových rolí, nicméně díky nim se nedokázal prosadit. Jeho zřejmě největší rolí je postava Jeremyho Becketta, kterého si roku 2019 zahrál v seriálu Pretty Little Liars: The Perfectionists.

Když mu bylo třináct let, měl problémy s ledvinou, a ta mu proto musela být odstraněna.

Foto: Freeform


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Pretty Little Liars: The Perfectionists Jeremy Beckett 2019 2019 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů