Hartley Sawyer

Hartley Sawyer

Celé jméno: Hartley Sawyer
Místo narození: Goshen, New York, USA
Známé projekty: I Am Not Infected, Glory Daze, The Flash

Datum narození: 25.1.1985 (33 let)

Tento americký herec je rodákem z New Yorku, ale aktuálně bydlí v Los Angeles. Kromě toho, že se roku 2006 z něj stal herec, tak se i příležitostně věnuje psaní. Na svém kontě má již několik zapamatovatelných rolí, které tvoří především postavy ze seriálů. Chodil na školu Emerson College.

V letech 2008–2009 se pravidelně objevoval v seriálu I Am Not Infected jako Hartley. Na tuto větší roli navázal roku 2010, kdy se začal pravidelně objevovat v seriálu Glory Daze, kde pro změnu ztvárnil Briana.


Po těchto dvou větších rolích si začal hledat nové angažmá, které na chvíli našel v seriálech GCB, The Young and the Restless a Caper. V posledním zmiňovaném projektu si zahrál postavu Dagra. Dále stojí za zmínku jeho účast v seriálech Miss 2059, Saving the Human Race: Webisodes a The Flash.

Foto CC BY-SA 4.0 Wilsoncle­veland, Wikimedia Commons


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.