Ignacio Serricchio

Ignacio Serricchio

Celé jméno: Ignacio Ariel Serricchio
Místo narození: Buenos Aires, Argentina
Známé projekty: Lost in Space, Bones, Witches of East End

Datum narození: 19.4.1982 (41 let)

Serricchio pochází z Buenos Aires. Odmalička se ho bralo herectví, a proto šel studovat na soukromou školu Syracuse University, kde se věnoval dramatu. V říjnu 2004 se konečně dočkal větší role v mezinárodním vysílání. Dva roky byl vězněn v soap opeře General Hospital, dokud jeho postavu doslova a do písmene nezabili.

V následujících letech nabíral zkušenosti z dalších menších rolí, dokud si ho neukradla stanice Lifetime, kde se mohl naplno věnovat roli Tommyho Colea v seriálu Witches of East End. Dalším jeho velkým krokem byl seriál Bones, kde vydržel tři série. Ze světa detektivek nakonec přešel do vesmírného prostředí, kde coby Don West se snažil dostat z polomrtvé planety v seriálu Lost in Space.

Embed from Getty Images

Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Lost in Space Don West 2018 2021 3

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů