J.R. Ramirez

J.R. Ramirez

Celé jméno: J.R. Ramirez
Místo narození: ?
Známé projekty: ArrowPower

Datum narození: 8.10.1980 (37 let)

J.R. Ramirez se narodil roku 1980 a herectví se věnuje od roku 2008, kdy byl obsazen do role House of Payne jako Diego Hernandez. Této role se držel v letech 2008 – 2010. Poté si roku 2010 zahrál v několika epizodách seriálů Hacienda Heights a 24. Téhož roku si stihl ještě střihnout menší roli ve filmu I Will Follow a o tři roky později se objevil v jedné epizodě seriálu 90210 a třech epizodách seriálu Emily Owens M.D.

Po těchto štěcích se na něj konečně usmála štěstěna, když byl roku 2014 obsazen do dvou dalších seriálů, kde hraje nemalé role. Jako Ted Grant se začal pravidelněji objevovat ve třetí sérii seriálu Arrow a jednu z hlavních rolí získal v seriálu Power, který se vysílá na stanici Starz, kde hraje Julia.

 


Foto: CW


Hraje v

Novinka: Filtrování seriálů

Hledejte nové seriály za pomoci filtrů

Po delší době jsme si pro vás připravili novinku, o kterou nás žádáte již delší dobu. Zavádíme filtrování do seriálové databáze, díky čemuž rychleji najdete seriál, který by vás mohl bavit.

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský Dobrodružný · Dokumentární · Drama Fantasy · Historický · Hororový · Hudební Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Parodie Politický · Právnický · Psychologický Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Sportovní · Talk show Thriller · Válečný · Western · Životopisný