Jack Falahee

Jack Falahee

Celé jméno: Jack Falahee
Místo narození: Ann Arbor, Michigan ,Spojené státy americké
Známé projekty: Twisted, The carrie diaries, How to get away with murder

Datum narození: 20.2.1989 (34 let)

Jack Falahee je americký herec, narozen a vychováván v Ann Arbor. S herectvím začal na škole Huron High School. V roce 2011 maturoval na škole Tisch School of the Arts kde studoval herectví a kde účinkoval a podílel se na mnoha představeních jako například Love's Labour's Los­t, A Midsummer Night's Dream a Sondheim's Com­pany. Studoval také herectví na International Theater Workshop v Amsterdamu.

Poprvé se v televizi objevil v roce 2012 v hostující roli komediální web série Submissions Only. Debutem se stala role Colina v seriálu The Carrie Diaries televizní stanice CW. Dále se objevil v roli Charlieho McBrida v seriálu Twisted, v celovečerním filmu Slider v roli Parkera Pierce, a nesmíme zapomenout na roli homosexuálního studenta práv Connora Walshe v seriálu How to get away with murder.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
How to Get Away with Murder Connor Walsh 2014 2020 6

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů