James Chen

James Chen

Celé jméno: James Chen
Místo narození: USA
Známé projekty: Law & Order: Special Victims Unit, The Walking Dead, Iron Fist

James Chen je americký herec, který se věnuje jak televizi a filmu, tak i divadlu. Poté, co úspěšně ukončil University of Pennsylvania, se začal ve Filadelfii profesionálně věnovat divadelnímu herectví. Dále studoval i na Yale School of Drama, odkud zamířil do New Yorku, kde opět hrál na divadelních parketech.

Roku 2009 se poprvé objevil v televizi a začal se tomuto odvětví více věnovat. Dosud si zahrál pouze malé vedlejší role, kterými se nedokázal prosadit. Jeho první větší rolí byla postava Adriana Sunga ze seriálu Law & Order: Special Victims Unit, kde se objevil roku 2011.

Jeho další role byly sice i filmové, ale ani ve filmech neztvárnil větší role. Jeho další větší rolí je od roku 2016 postava Kala, kterého hraje v seriálu The Walking Dead. Roku 2018 jsme ho mohli vidět v seriálu Iron Fist jako Sama Čchunga.

Foto: AMC


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Defenders Sam Čchung 2018 2018 1
FBI Ian Lim 2018 2023 5
The Walking Dead Kal 2016 2019 4

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů