Jennifer Holland

Jennifer Holland

Celé jméno: Jennifer Holland
Místo narození: Chicago, Illinois, USA
Známé projekty: American Pie Presents: The Book of Love, The Suicide Squad, Peacemaker

Datum narození: 9.11.1987 (35 let)

Jennifer Holland se narodila v Chicagu, kde také vychodila základní školu. Na střední pak úspěšně sportovala a jednu dobu to vypadalo, že by se mohla stát profesionální sportovní gymnastkou. V šestnácti se ale rozhodla pro herectví a přestěhovala se do Los Angeles.

Po epizodních rolích v seriálech jako CSI: Miami nebo Dante's Cove získala v roce 2009 větší roli Ashley ve snímku American Pie Presents: The Book of Love. Ten ale nakonec neprošel do kin, proto se Jennifer znovu vrátila primárně do televizní tvorby. Osudovým jí v roce 2015 bylo setkání s režisérem a scenáristou Jamesem Gunnem. Právě s ním totiž od té doby tvoří pár a nedávno se dokonce zasnoubili. Díky svému partnerovi se Jennifer více zviditelnila v Hollywoodu a roku 2017 se objevila v seriálu Sun Records.

Gunn ji následně spolu se svými sourozenci přihrál roli v komiksovém hororu Brightburn, který ale nebyl komerčně příliš úspěšný. Opravdovou popularitu tak Jennifer získala až role Emilii Harcourt ve filmu The Suicide Squad, který Gunn natočil. Emilia následně přešla i do veleúspěšného seriálu Peacemaker, kde byla jednou z hlavních postav. Jennifer se v budoucnu bude v DC objevovat pravidelně. Měli bychom se jí dočkat jak v druhé řadě Peacemakera, tak v dalších projektech.

Embed from Getty Images

Foto: Twitter Jennifer Holland


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Peacemaker Emilia Harcourt 2022 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů