Jennifer Love Hewitt

Jennifer Love Hewitt

Celé jméno: Jennifer Love Hewitt
Místo narození: Waco, Texas, USA
Známé projekty: Ghost Whisperer, The Client List, Criminal Minds, 9–1–1

Datum narození: 21.2.1979 (44 let)

Jennifer Love Hewitt je americká herečka, producentka a zpěvačka. Svou kariéru rozjela už v dětství, kdy získala v pouhých 10 letech roli v seriálu Kids Incorporated. Velkým úspěchem pak ale byla role Sarah Reeves Merrin v seriálu Party of Five. Teenagerskou hvězdou se pak stala díky filmům Tajemství loňského léta a jeho pokračování Tajemství loňského léta 2: Rok poté a Poslední mejdan.

Následovaly výrazné role ve filmech jako Před svatbou ne! (2001), Tuxedo (2002), Garfield ve filmu (2004) a Garfield 2 (2006). V období 2005–10 působila v seriálu Ghost Whisperer a další hlavní seriálové role přišly v The Client List, Criminal Minds a 9–1–1.


Jennifer Love byla častokrát označována za sex symbol a její kariéra stála na tom, že je „tou sexy holkou odvedle.“ Každá dívka chtěla být jako ona a každý kluk měl na zdi její plakát. Díky tomu se často objevovala i v seznamu těch nejkrásnějších žen světa. V roce 2013 se provdala za herce Briana Hallisaye, s nímž se seznámila při natáčení The Client List. V témže roce se jim narodila dcera Autumn James, syn Atticus James v roce 2015 a v září 2021 se narodil jejich druhý syn Aidan James.

Filtr seriálů