Jodi Lyn O'Keefe

Jodi Lyn O'Keefe

Celé jméno: Jodi Lyn O'Keefe
Místo narození: Cliffwood Beach, New Jersey, USA
Známé projekty: Nash Bridges, Prison Break, The Vampire Diaries, Hit the Floor

Datum narození: 10.10.1978 (44 let)

Jodi Lyn O'Keefe, známá také jako Jodi O'Keefe, je americká herečka a modelka, která se narodila roku 1978 v New Jersey. Jejím otcem je Jack O'Keefe a její matkou je Noreen O'Keefe. Má dvě starší sestry Jennu a Heather.

Od svých osmi let byla modelkou, ale po ukončení školy se dala na herectví. Svou první velkou roli si zahrála v seriálu Nash Bridges, kde v letech 1996 – 2001 vystupovala jako Cassidy Bridges. Dále jsme si jí mohli všimnout v seriálu The Evidence, ale tu pravou velkou roli si zahrála v letech 2007 – 2009 v seriálu Prison Break, kde ztvárnila Gretchen Morgan.

Roku 2014 přijala dvě větší role. Nejprve si zahrála v seriálu The Vampire Diaries, kde ztvárnila Jo Laughlin a poté se objevila jako Lionel Davenport v seriálu Hit the Floor.


Foto CC BY-SA 2.5 Glenn Francis, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Vampire Diaries Josette Laughlin 2014 2015 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů