John Pyper-Ferguson

John Pyper-Ferguson

Celé jméno: John Pyper-Ferguson
Místo narození: Mordialloc, Victoria, Austrálie
Známé projekty: The Last Ship, CapricaSuits

Datum narození: 27.2.1964 (59 let)

Tento australsko-kanadský herec má na svém kontě již několik seriálových rolí. Zahrál si například v Alphas Caprica, Burn Notice The Last Ship nebo naposledy Suits. Už v roce 2017 byl obsazen do malé role ve čtvrté sérii seriálu The 100. Tvůrci chtěli právě jeho, protože věděli, že právě jeho postava sehraje důležitou roli v řadě poslední.

Když bylo v roce 2019 nečekaně oznámeno, že seriál The 100 bude mít svou poslední sedmou řadu, přišel právě čas pro Johna Pypera-Fergusona. Hlavní tvůrce seriálu Jason Rothenberg se Johnovi ozval a požádal ho, zda by si nemohl zopakovat klíčovou roli v závěrečné řadě. Ferguson souhlasil, a tak si střelil Billa Cadogana, jednu ze záporných postav v sedmé sezóně.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The 100 Bill Cadogan 2017 2020 2
Agents of S.H.I.E.L.D. Tucker Shockley 2017 2017 1
The Last Ship Ken "Tex" Nolan 2014

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů