Justin Baldoni

Justin Baldoni

Celé jméno: Justin Louis Baldoni
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Známé projekty: Jane the Virgin, Everwood

Datum narození: 24.1.1984 (39 let)

Justin Baldoni je americký herec a režisér, který se narodil v Los Angeles. Na střední škole hrál fotbal, běhal a byl DJ v místním rádiu. Jeho sny na kariéru profesionálního sportovce se rozplynuly, když si v posledním ročníku na střední škole poranil šlachu. I přes jeho poranění se pořád věnoval sportu, ale nakonec se sportem musel skončit.

V roce 2008 napsal, produkoval a režíroval jeho první hudební klip, který se vysílal na Dawn Breakers International Film Festival.

V režírování pokračoval a v roce 2012 vytvořil dokumentární sérii, My Last Days, která byla nejvíc sledovaným dokumentem v historii. Na stanici CW byla odvysílána druhá série dokumentu a třetí sezona bude vysílána v roce 2018. Díky tomuto úspěchu Baldoni založil digitální mediální studio, Wayfarer Entertainment.

Baldoni se věnuje i dobročinné práci, a proto v roce 2014 vznikl Carnival of Love, který má za úkol zlepšit pohled obyvatel LA na lidi bez domova. Popularita tohoto karnevalu s každým rokem roste.

I když se Baldoni věnuje spíše režírovaní a dobročinné práci, v roce 2014 se na televizních obrazovkách začal pravidelně objevovat jako Rafael Solano v seriálu Jane the Virgin.

Mezi jeho další velké úspěchy patří například aplikace, kterou vytvořil pro těhotné ženy a maminky, Belly Bump. Dále založil nadaci Wayfarer Foundation, která pomáhá lidem bez domova a lidem se smrtelnými nemocemi. V roce 2017 oznámil, že vytváří mužskou talk show skrz jeho mediální společnost Wayfarer Entertainment.

Foto CC BY-SA 2.0 iDominick, Wikimedia Commons

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů