Justin Chatwin

Justin Chatwin

Celé jméno: Justin Chatwin
Místo narození: Nanaimo, Britská Kolumbie, Kanada
Známé projekty: Orphan Black, Shameless, American Gothic

Datum narození: 31.10.1982 (40 let)

Justin Chatwin se narodil do kanadské katolické rodiny. Jeho otec byl inženýr a matka se živila natáčením dokumentů. Justin nejdříve studoval obchodní univerzitu ve svém rodném městě, nicméně v roce 2001 zanechal školy a dal se na herectví.

Ještě ve stejném roce debutoval ve filmu Josie a její kočičky. Své první velké role se dočkal až o čtyři roky později, tedy v roce 2005, kdy si zahrál roli Billyho ve filmu Generace X (režie Arie Posin). Upozornil na sebe ve snímku Stevena Spielberga Válka světů, kde se objevil po boku Toma Cruise a Dakoty Fanning. Justin si zahrál hlavní roli ve filmu Přehlížený (režie David S. Goyer) a dále se objevil ve filmech Uprostřed nicoty, Dragonball: Evoluce, Zloděj životů (spolu s Angelinou Jolie a Ethanem Hawkem) či v seriálech Tráva a Ztraceni.

Mezi jeho nejnovější role patří Steve v Shameless, Jason Kellerman v Orphan Black a Cam Hawthorne v American Gothic.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
American Gothic Cam Hawthorne 2016
Orphan Black Jason Kellerman 2015 2015 1
Shameless Jimmy/Steve Lishman 2011 2015 5

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů