Kacey Rohl

Kacey Rohl

Celé jméno: Kacey Rohl
Místo narození: Vancouver, Britská Kolumbie, Kanada
Známé projekty: The Killing, Hannibal, Wayward Pines, The Magicians

Datum narození: 6.8.1991 (26 let)

Kacey Rohl se narodila roku 1991 ve Vancouveru. Je dcerou režiséra Michaela Rohla, a proto se dalo čekat, že se v útlém věku začne zajímat o herectví. Skutečně se tak stalo, protože už ve svých čtrnácti letech herectví začala studovat. Její matka se jmenuje Jan Derbyshire, a ta se pro změnu věnuje psaní scénářů a kariéře komika.

Kacey svou hereckou kariéru odstartovala roku 2010 v televizi, a stačil jí pouze rok, aby se dokázala prosadit. Hned roku 2011 byla totiž obsazena do několika seriálů, díky kterým si jí všimlo spoustu diváků. Objevila se například v seriálu Clue, kde si zahrála Sarah Ellis, či v seriálu The Killing, kde ztvárnila Sterling Fitch.


Roku 2013 byla obsazena do seriálu Hannibal role Abigail Hobbs, která je její dosud největší rolí. Dále jsme ji mohli vidět jako Jennu Engel v seriálu Working the Engels či jako Kerry Campbell v seriálu Wayward Pines. Od roku 2016 hraje Marinu v seriálu The Magicians a roku 2017 se objevila i v seriálu Arrow, kde hrála Alenu.

Foto: FOX


Hraje v

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.