Katie McGrath

Katie McGrath

Celé jméno: Katie Elizabeth McGrath
Místo narození: Dublin, Irsko
Známé projekty: Merlin, Dracula, Supergirl

Datum narození: 24.10.1983 (34 let)

Katie, celým jménem Katie Elizabeth McGrath, se narodila 24. října roku 1983 v Irsku. Studovala na St. Andrews College a promovala na Trinity College. Nějakou chvíli pracovala jako novinářka pro Image magazín a později jako kostýmní asistentka u seriálu Tudorovci, ve kterém si také střihla menší roli po boku Jonathana Rhys Meyerse.

Proslavila se rolí Morgany v seriálu Merlin (2008 – 2012). V její filmografii můžeme nalézt názvy jako Freakdog, Eden nebo A Princess for Christmas. Ze seriálové tvorby je to potom The Tudors a Labyrinth. jednu z hlavních rolí si zahrála v seriálu Dracula (2013 – 2014) jako Lucy Westenra. Katie se do podvědomí diváků dostala také díky roli Leny Luthor v seriálu Supergirl.


Foto CC BY-SA 3.0, Georges Seguin, Wikimedia Commons


Hraje v

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.