Kerry Bishé

Kerry Bishé

Celé jméno: Kerry Bishé
Místo narození: Nový Zéland
Známé projekty: Scrubs, Halt and Catch Fire

Datum narození: 1.5.1984 (39 let)

Kerry Bishé pochází z Nového Zélandu, odkud se časem přestěhovala do Spojených států, kde studovala na Montclair Kimberley Academy. Zde studium dokončila v roce 2002 a poté pokračovala na Northwestern University.

Jako herečka se poprvé projevila v roce 2007 v nízkoroz­počtovém filmu The Half Life of Mason Lake. Následující rok se objevila v televizním filmu Night Life, který režíroval Zach Braff. Díky tomuto snímku se sice neproslavila, ale poznala Braffa, se kterým později hrála v jedné sezóně komedie Scrubs.

Její nejvíce oceňovanou filmovou rolí je Kathy Staffordová z filmu Argo, který vyšel roku 2012. Jejího manžela zde hrál Scoot McNairy, který se shodou okolností stal její chotí i v seriálu Halt and Catch Fire, kde Bishé hraje Donnu Clarkovou.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Penny Dreadful: City of Angels Molly Finnister 2020 2020 1
Amazing Stories (2020) Mary Ann Whitaker 2020 2020 1
Halt and Catch Fire Donna Clark 2014 2017 4

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů