Khary Payton

Khary Payton

Celé jméno: Khary Payton
Místo narození: Augusta, Georgie, USA
Známé projekty: Teen Titans, The Walking Dead

Datum narození: 16.5.1972 (51 let)

Khary Payton je americký herec, který je znám především díky své dabérské kariéře. Herectví se věnuje od roku 2000. Namluvil spoustu postav a to jak televizních či filmových, tak i z počítačových her. Například v letech 2003 – 2007 propůjčil svůj hlas postavě Cyborga v animovaném seriálu Teen Titans. Tuto postavu si nadaboval i v pokračování New Teen Titans.

Jeho hlas jsme mohli slyšet i v dalších animovaných seriálech jako Transformes: Robots in Disguise, The Lion Guard, Teen Titans Go! a Young Justice.

Co se týče jeho hereckých rolí, tak se například v letech 2006 – 2008 objevil jako Josh v seriálu Emily's Reasons Why Not. Roku 2011 se objevil jako Terrell Jackson v seriálu General Hospital a roku 2016 ztvárnil postavu Ezekiela v seriálu The Walking Dead.


Foto CC BY-SA 2.0 Gage Skidmore, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Walking Dead Ezekiel Sutton 2016 2022 5

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů