Khary Payton

Khary Payton

Celé jméno: Khary Payton
Místo narození: Augusta, Georgie, USA
Známé projekty: Teen Titans, The Walking Dead

Datum narození: 16.5.1972 (45 let)

Khary Payton je americký herec, který je znám především díky své dabérské kariéře. Herectví se věnuje od roku 2000. Namluvil spoustu postav a to jak televizních či filmových, tak i z počítačových her. Například v letech 2003 – 2007 propůjčil svůj hlas postavě Cyborga v animovaném seriálu Teen Titans. Tuto postavu si nadaboval i v pokračování New Teen Titans.

Jeho hlas jsme mohli slyšet i v dalších animovaných seriálech jako Transformes: Robots in Disguise, The Lion Guard, Teen Titans Go! a Young Justice.


Co se týče jeho hereckých rolí, tak se například v letech 2006 – 2008 objevil jako Josh v seriálu Emily's Reasons Why Not. Roku 2011 se objevil jako Terrell Jackson v seriálu General Hospital a roku 2016 ztvárnil postavu Ezekiela v seriálu The Walking Dead.


Foto CC BY-SA 2.0 Gage Skidmore, Wikimedia Commons


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.