Krys Marshall

Krys Marshall

Celé jméno: Krys Marshall
Místo narození: USA
Známé projekty: Supergirl, For All Mankind

Krys vyrůstala v Atlantě a už od útlého věku věděla, že chce být herečkou. Vystudovala divadlo na The University of North Carolina School of the Arts a následně začal působit v divadlech v New Yorku.

Když se přestěhovala na západní pobřeží do Los Angeles, přeorientovala se na televizní role. Začala se objevovat v epizodních rolích různých seriálů. První velká role přišla se seriálem Super Sportlets z roku 2010. V roce 2015 se objevila v minisérii Gone: A Wayward Pines Story a v roce 2018 ztvárnila ve třetí sérii Supergirl jednu z ničitelek světa říkající si Purity. Následující rok byla obsazena do seriálu For All Mankind jako astronautka Danielle Poole a její postava byla povýšena mezi hlavní počínaje druhou sérií.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
For All Mankind Danielle Poole 2019 2022 3

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů