Lara Jean Chorostecki

Lara Jean Chorostecki

Celé jméno: Lara Jean Chorostecki
Místo narození: Brampton, Ontario, Kanada
Známé projekty: Hannibal, Designated Survivor, Camelot

Datum narození: 24.9.1984 (39 let)

Lara Jean má jednoho bratra, skotské a polské předky a její otec je bankéřem a matka učitelkou francouzštiny. O hraní se začala zajímat ve svých osmi letech, kdy viděla Bídníky. Do školy chodila na John Knox Christian School a do Mayfield Secondary School. Byla nejmladším žákem přijatým na Birmingham Conservatory for Classical Theatre Training ve Stratfordu v Ontariu, odpromovala na The Royal Central School of Speech and Drama v Londýně, kde studovala klasické herectví.

Získala větší role v kanadských seriálech The Listener, Dan for Mayor a Camelot. Poté následovalo pár epizodních rolí v amerických seriálech natáčených v Kanadě – Lost Girl a Beauty and the Beast. Poté přišla první velká role, a to Freddie Lounds v seriálovém Hannibalovi, kanadské válečné drama X Company a role Beth MacLeish v Designated Survivor.

Foto: Instagram Lary Jean Chorostecki


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Designated Survivor Beth MacLeish 2016 2017 1
Hannibal Freddie Loundsová 2013 2015 3

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů