Lara Jean Chorostecki

Lara Jean Chorostecki

Celé jméno: Lara Jean Chorostecki
Místo narození: Brampton, Ontario, Kanada
Známé projekty: Hannibal, Designated Survivor, Camelot

Datum narození: 24.9.1984 (33 let)

Lara Jean má jednoho bratra, skotské a polské předky a její otec je bankéřem a matka učitelkou francouzštiny. O hraní se začala zajímat ve svých osmi letech, kdy viděla Bídníky. Do školy chodila na John Knox Christian School a do Mayfield Secondary School. Byla nejmladším žákem přijatým na Birmingham Conservatory for Classical Theatre Training ve Stratfordu v Ontariu, odpromovala na The Royal Central School of Speech and Drama v Londýně, kde studovala klasické herectví.

Získala větší role v kanadských seriálech The Listener, Dan for Mayor a Camelot. Poté následovalo pár epizodních rolí v amerických seriálech natáčených v Kanadě – Lost Girl a Beauty and the Beast. Poté přišla první velká role, a to Freddie Lounds v seriálovém Hannibalovi, kanadské válečné drama X Company a role Beth MacLeish v Designated Survivor.


Foto: Instagram Lary Jean Chorostecki


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.