Liv Hewson

Liv Hewson

Celé jméno: Olivia Hewson
Místo narození: Canberra, Austrálie
Známé projekty: Dramaworld, Santa Clarita Diet

Datum narození: 29.11.1995 (27 let)

Liv se narodila v australské Canbeře, vyrůstala ve městě Hughes a na střední školu chodila ve městě Deakin. Na vysokou školu začala chodit v Canbeře.

S herectvím začala už při studiu, kdy hrála v dramatickém kroužku. Ona i celá její rodina se často dívali na americké televizní seriály (napři The Simpsons či Futurama), proto pro ni není obtížné používat ve svých rolích americký přízvuk.

V roce 2014 se přesunula do Los Angeles a o dva roky později se stala ústřední postavou webseriálu Dramaworld. V roce 2017 se objevila ve filmu Before I Fall, zahrála si vedlejší postavy v seriálech Top of the Lake a Inhumans, avšak jejím největším úspěchem se stala hlavní role Abby Hammondové v komediálním seriálu Santa Clarita Diet.

Kromě herectví se Liv věnuje také psaní divadelních her.

Liv v roce 2016 světu oznámila, že je lesbička.

Jedna ze zajímavostí o ní je, že když se o ní mluví, tak nechce, aby byla označována zájménem „she“, ale „they“.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Yellowjackets mladá Vanessa Palmer 2021 2023 2
Santa Clarita Diet Abby Hammond 2017 2019 3

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů