Mark Derwin

Mark Derwin

Celé jméno: Mark James Derwin
Místo narození: Park Forest, Illinois, USA
Známé projekty: Life with Bonnie, The Secret Life of the American Teenager

Datum narození: 28.10.1960 (62 let)

Mark Derwin je americký herec, který se narodil roku 1960 v Park Forestu. Vzdělával se na State University of New York, ale odtud ho údajně vyrazili po jednom jediném semestru. Kariéru odstartoval v Los Angeles, kam se přestěhoval z New Yorku.

První role získal už v roce 1988, přičemž ze začátku vystupoval především v mýdlových operách. První výraznější roli si užil až v letech 1995–1996, kdy vystupoval v seriálu The Bonnie Hunt Show jako Bill Kirkland.

V letech 2002–2004 pravidelně vystupoval v seriálu Life with Bonnie, ve kterém si zahrál Dr. Marka Molloye. Poté měl menší role například v seriálech CSI, Heist, Boston Legal, 24 a How I Met Your Mother.

Další výraznější roli sehrál v seriálu The Secret Life of the American Teenager, kde se v letech 2008–2013 pravidelně objevoval jako George Juergens. Zahlédnout jsme ho mohli i v seriálech 9–1–1, Borrasca a Bosch.

V letech 1997–2000 byla jeho ženou Alecia Derwin. Jednu dobu chodil i s herečkou Beth Ehlers, ale ani s tou mu to nevyšlo.

Foto CC BY-SA 2.0 Red Carpet Report on Mingle Media TV, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
How I Met Your Mother Greg Fisher 2006 2014 3

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů