Masam Holden

Masam Holden

Celé jméno: Masam Saeed William Salehpour
Místo narození: Glendora, Kalifornie, USA
Známé projekty: Dragon Age: Redemption, Halo 4: Forward Unto Dawn

Datum narození: 23.7.1993 (30 let)

Masam Holden je americký herec, který se narodil roku 1993. Je starším bratrem Aleca Holdena, ze kterého se stal taktéž herec. Do svých deseti let žil ve svém rodném městě, pak se přestěhoval do severní Kalifornie. Následně se ve svých dvanácti letech přestěhoval do Los Angeles.

Vzhledem k tomu, že zbožňoval sledování filmů a seriálů, rozhodl se, že se stane hercem. První role získal už v roce 2004, nicméně vždy šlo o menší roli ve filmech a seriálech. Výrazněji se objevil například v seriálu ER, kde si roku 2006 zahrál Tellera.

Jeho zřejmě největší rolí je postava elfího mága Josmaela, kterého si roku 2011 zahrál v amatérské minisérii Dragon Age: Redemption. Hned poté se objevil v další minisérii, tentokrát si ale zahrál Michaela SullivanaHalo 4: Forward Unto Dawn. Roku 2013 jsme ho mohli vidět i v romantické dramedii Kouzlo přítomného okamžiku, kde ztvárnil Rickyho.

Aktuálně žije v Los Angeles, přičemž se od roku 2015 zřejmě věnuje něčemu jinému, protože právě toho roku získal svou poslední roli.

Foto: CBS


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Dragon Age: Redemption Josmael 2011 2011 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů