Meredith Eaton

Meredith Eaton

Celé jméno: Meredith Hope Eaton
Místo narození: Long Island, New York, USA
Známé projekty: Family Law, Boston Legal, MacGyver

Datum narození: 26.8.1974 (49 let)

Meredith je jen 1,2 metrů vysoká a narodila ve státě New York, kde také navštěvovala univerzitu Hofstra University. Poté vystudovala i druhou univerzitu, a to Adelphi University, kde byla jejím hlavním oborem psychologie. Sama říká, že to bylo také kvůli tomu, aby se připravila a lépe pochopila vývoj postav, jelikož se chce věnovat herectví.

Svou první roli získal v roce 2002, kdy si zahrála ve filmu Žít naplno. Díky tomuto účinkování si jí všiml režisér Paul Haggis, který měl na starost seriál Family Law a vytvořil roli vyloženě pro Meredith. Seriál byl však ještě tentýž rok zrušen.

Poté účinkovala v pár epizodních rolích v několika seriálech. V roce 2006 získala vedlejší roli v seriálu Boston Legal jako Bethany Hollowitz. Tato role byla také napsána speciálně pro ni. Meredith se také objevila v několika epizodách seriálů NCIS a NCIS: New Orleans jako Carol Wilson. V roce 2016 byla obsazena do jedné z hlavních rolí v seriálu MacGyver. Zde hraje postavu Matildy Webberové, která šéfuje agentům v tajné vládní organizaci Phoenix Foundation.

V roce 2008 se Meredith provdala za fotografa Briana Gordona, se kterým má jednu dceru. V letech 2001–2006 byla provdána za Michaela Gildena, který byl stejně jako ona malým člověkem. V roce 2006 spáchal sebevraždu.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
MacGyver (2016) Matilda Webber 2017 2021 5
NCIS Carol Wilsonová 2009 2022 4

Filtr seriálů