Mia McKenna-Bruce

Mia McKenna-Bruce

Celé jméno: Mia Sasha McKenna-Bruce
Místo narození: Londýn, Anglie, Velká Británie
Známé projekty: Čtvrtý druh, The Dumping Ground

Datum narození: 3.7.1997 (25 let)

Mia McKenna-Bruce je anglická herečka, která se roku 1997 narodila v Londýně. Její matkou je Angela McKenna-Bruce a má sestry Ellis McKenna-Bruce a Anya McKenna-Bruce, přičemž Anya je taktéž herečkou.

Narodila se sice v Londýně, ale vyrůstala v Chislehurstu. Jako malá se zajímala o tanec, a proto se ho učila v Liz Burville Performing Arts Centre. Kromě toho byla studentkou na Belcanto London Academy. Následně se vzdělávala i na Sapphire Dance Academy a dívčí Maidstone Grammar School.


Herectví se věnuje už od svých 11 let, tedy od roku 2008. Svou první roli získala v seriálu EastEnders, kde se objevila jako Penny. Poté jsme ji mohli vidět v seriálu Doctors nebo hororu Čtvrtý druh.

Od roku 2010 se pravidelně věnovala postavě Tee Taylor, kterou si zahrála v seriálech Tracy Beaker Returns, The Tracy Beaker Survival Files, The Dumping Ground Survival Files, The Dumping Ground: I'm a The Dumping Ground. Roku 2019 se navíc objevila v jedné epizodě seriálu The Witcher, kde si zahrála Marilku.

Zajímavostí je, že si původně postavu Marilky v seriálu The Witcher měla zahrát herečka Rebecca Benson, nicméně ta byla následně přeobsazena právě Miou McKenna-Bruce.

Foto: Tornado Studios


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Witcher Marilka 2019 2019 1

Filtr seriálů