Michele Scarabelli

Michele Scarabelli

Celé jméno: Michele Scarabelli
Místo narození: Montréal, Québec, Kanada
Známé projekty: Airwolf, Alien Nation, Seven Little Monsters

Datum narození: 11.4.1955 (67 let)

Michele Scarabelli je kanadská herečka, která se narodila roku 1955 v Montréalu. Je potomkem italských přistěhovalců, přičemž má kanadské, americké i evropské občanství. Studovala na McGill University, kde se věnovala psychologii.

Ještě předtím, než se z ní stala herečka, se věnovala modelingu. Kariéru odstartovala roku 1980, přičemž je známá především jako seriálová herečka. Na svém kontě však nemá nijak velké množství velkých rolí.


První větší roli si zahrála v seriálu Airwolf, kde se roku 1987 objevila jako Jo Santini. Hned rok poté zamířila do seriálu Dallas, kde si v několika dílech zahrála Connie Hall. V letech 1989–1990 se věnovala především seriálu Alien Nation, kde ztvárnila Susan Francisco. Tuto postavu ztvárnila i v následných filmech.

V následujících letech už neměla nijak velké role. Například v letech 2000–2003 namluvila postavu Six v seriálu Seven Little Monsters. Poté jsme ji mohli zahlédnout ještě v seriálech Okavango: The Wild Frontier, Le dernier chapitre: La Suite a Superman & Lois.

Foto: Kristine Cofky


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Superman & Lois Martha Kent 2021 2021 1

Filtr seriálů