Michelle Borth

Michelle Borth

Celé jméno: Michelle Borth
Místo narození: New York City, New York, USA
Známé projekty: Tell Me You Love Me, Hawaii Five-0, Shazam!

Datum narození: 19.8.1978 (45 let)

Michelle Borth se narodila v New Yorku a v mládí toužila být gymnastkou, kvůli krátkodobé drogové závislosti však svou sportovní kariéru ukončila a když později na táboře přičichla k herectví, rozhodla se této profesi věnovat. Roku 2001 absolvovala Pace University a zahájila hereckou kariéru.

Po několika epizodních seriálových rolích a příležitostí ve videofilmech se proslavila hlavní rolí Jamie v seriálu Tell Me You Love Me a o další tři roky později se poprvé objevila v krimi stanice CBS Hawaii Five-0, kde dodnes působí coby poručík Catherine Rollins. Hlavní roli pak Michelle ztvárnila i v kanadském seriálu Combat Hospital. Michelle se objevila i v několika snímcích, z nichž zmiňme A Good Old Fashioned Orgy, Easy Rider: The Ride Back a hlavně Shazam!, kde ztvárnila hrdinku Mary Marvel.

Embed from Getty Images

Foto: Instagram Michelle Borth

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů