Natasha O'Keeffe

Natasha O'Keeffe

Celé jméno: Natasha Dervill O'Keeffe
Místo narození: Brighton, Velká Británie
Známé projekty: Misfits: Zmetci, Sherlock: Přízračná nevěsta, Peaky Blinders

Datum narození: 1.12.1986 (36 let)

Natasha se narodila v Brightonu, ale už rok po narození se její rodina přestěhovala do Londýna, kde vyrůstala ve čtvrti Tooting. Navštěvovala Royal Welsh College of Music and Drama a v roce 2008 jste ji mohli spatřit ve videoklipu skupiny Oasis s názvem Falling Down, který byl posledním singlem kapely před tím, než se rozpadla. První významnější role přišla se seriálem Lip Service v roce 2010, kde hrála jedu ze skupiny lesbiček, žijících ve skotském Glasgow. Zde působila až do roku 2012.

Embed from Getty Images

V letech 2012 – 2013 byla součástí týmu teenagerů s nadpřirozenými schopnostmi v populárním britském seriálu Misfits: Zmetci. Od roku 2013 hraje menší, zato důležitou postavu Lizzie Stark v seriálu Peaky Blinders. S rostoucí popularitou tohoto seriálu se i Natasha dostává do širšího povědomí. Opět menší, ale důležitou roli pak získala ve vánočním speciálu britského seriálu Sherlock (2016), kde se představila jako samotná Přízračná nevěsta.

Pokud to její závazky dovolí, Natasha se též věnuje divadlu. Je provdaná za herce Dylana Edwarde a mají spolu jedno dítě.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Peaky Blinders Lizzie Stark 2013 4

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů