Nichole Bloom

Nichole Bloom

Celé jméno: Nichole Bloom
Místo narození: Santa Clara County, Kalifornie, USA
Známé projekty: Shameless, Superstore

Datum narození: 15.12.1989 (32 let)

Nichole, rodným jménem Nichole Sakura O’Connor, se narodila a vyrůstala v okolí San Francisca. Po matce je Japonka. Už jako malá ráda napodobovala známé postavy. Ve čtrnácti se za hereckou kariérou přestěhovala do Los Angeles. Navštěvovala střední školu Santa Susana v Simi Valley a poté pokračovala na University of Southern California, kde vystudovala divadlo a výtvarné umění. Už při studiu věnovala hodně volného času chození na konkurzy.

Kariéru odstartovala v roce 2010 v krátkém nezávislém filmu Everyday. Do většího povědomí se pak dostala díky kasovnímu trháku Projekt X. V roce 2012 získala hlavní roli v nezávislém dramatu Model Minority. Film získal ocenění na několika festivalech, Nichole sama získala Zvláštní cenu poroty pro nejlepší herečku na filmovém festivalu Los Angeles Asian Pacific. V roce 2014 se objevila ve dvou dílech seriálu Teen Wolf a v Grey's Anatomy. Zahrála si také spolužačku a následně přítelkyni Lipa Gallaghera v seriálu Shameless (2014 – 2016). Od roku 2015 ztvárňuje Cheyenne, sedmnáctiletou pracovnici supermarketu, v seriálu Superstore.

Mluví japonsky. Ráda poslouchá rap a hip hop, sleduje dokumenty na Netflixu, její nejoblíbenější jídlo je zmrzlina a ráda pije pivo.

Foto: Nichole Bloom Instragram


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Superstore Cheyenne Tyler Lee 2015 5
Shameless Amanda 2014 2016 3

Filtr seriálů